ja_vesnyanka (ja_vesnyanka) wrote,
ja_vesnyanka
ja_vesnyanka

Про Драконів і Щастя

Хочу поділитися враженнями про книжку, яка стала для мене приємною несподіванкою))


Я взагалі не дуже люблю Корнія Чуковського, але у нього дивним чином у віршах гарний ритм і діти його дуже класно сприймають на слух, а ще краще запамятовують. Я довго страждала, що у нас немає нічого подібного - рольового і цікавого - з грою закінчень, слів, словоформ, нагромадженнями. І, коли я вперше прочитала "Про Драконів", то ритмічно закохалася. Дещо звичайно викликає питання - типу відльоту мами на тусню, але сюжет традиційний - як тато зможе впоратися з дітками.
Смішні імена дракончиків зі спільним коренем, повторювання подій та речень, рольові сюжети, які можна прочитати різними інтонаціями та голосами перетворює книжку не просто на книжку, а на маленький театр. А також для цікавості в кінці є розмальовки.

Цікаві та веселі малюнки Наталки Гайди


Історія починається традиційно - з пошуку коханої))
На сторінках книги, крім самої історії, є ще завдання з малювання.


Ось і весілля з друзями. Оце "десять мавп і три верблюди..." ми ще неоднарозово зустрінемо, тож варто запам'ятати))
Дуже гарні імена для тих, кто має проблеми з вимовою букви "р":)))
Розповідається про життя родини, викрутаси малюків і плани мами на зустріч з подружками.


А чи впорається татко з такою компанією?


Достатньо діалогів, щоб розіграти різними голосами вірша


Можна нарощувати темп читання та інтонації відповідно до драконячої швидкості))
І ще сторіночка для розмальовок та домальовок.


Мій висновок: книжка цікава до читання, особливо тим, хто полюбляє драконів. Книжка добра, з певною часткою гумору, добре римована, цікава до запамятовування. Рекомендація по віку: десь від двох можна вже читати.На русском:
Вообще я не очень люблю Чуковского, но у него в стихах очень хороший ритм и дети его с большим интересом воспринимают на слух и даже запоминают наизусть. Я сожалела, что у нас до сих пор не придумали ничего подобного - ролевого и интересного - с игрой окончаний, слов, словосочетаний, наслоениями. И, когда я впервые прочитала "Про драконо", то влюбилась в ритм)) Текст, конечно, мое кое-обо что "споткнуться" - например, отлет мамы на тусовки, но сюжет традиционный - как же папа сможет справиться с детишками.
Смешные имена дракончиков, повторения событий и героев на протяжении всего стихотворения, ролевые строфы, которые можно читать разными интонациями и голосами превращают книжку не просто в книжку, а в маленький театр. Также для интереса есть странички для рисования и задания на основных страницах книги - дорисовать, найти и т.д.

Мой итог: книжка интересна, особенно для тех, кто любит дракончиков. Добрая, с долей юмора, хорошим ритмом и удобна для запоминания. Читать можно лет с двух и выше. Давиду в 4,5 все еще интересна.
.
Tags: изд-во ВСЛ, книга, обзор книг
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment